cisteni obuvi

Úspěšnost čištění kabelek a obuvi  záleží na konkrétním typu kůže a také na míře znečištění. 1 Dulezita je prevence -dobre nainpregnovana kuze nevpusti spinu,vlkost atd  dovnitr materialu a tim velmi zvysi uspesnost cisteni . 2 Nikdy se nepokouset sami cistit- proc?? kuze jakokaliv lze cistit pouze povrchove ne jako latky  ktere se propiraji a tudis  v pripade spatneho cisteni zapustite danou spinu hloubeji do kuze a tim velmi snizite uspech cisteni
Fotky obuci a tasek pred a pocisteni naleznete na www.facebook.com/lamarche.cz

Nově zavedená technologie ručního čištění kabelek a bot v České republice. Při použití této technologií je nulové riziko poškození tvaru kabelek či bot. V ceně tohoto čištění je impregnace, pokud to daný materiál vyžaduje.-umime i kabelky a obuv dobarvovat  nebo kopletne cele nabarvit na jinou barvu u kabelek opravovat ponicene hrany na popruhach a usich tasek.

 ČISTÍRNA LUXUSNÍCH KABELEK A OBUVI

Za více než 20 let práce s luxusním zbožím a zakazkovou vyrobou obuvi  jsme se naučili pracovat s různými materiály a získali zkušenosti s jejich čištěním. Proto nabízíme možnost nechat si vlastní kabelku vyčistit! Samotné čištění probíhá v několika fázích a úsilí a péče je věnována kabelce zevnitř i zvenčí. Použitím  Chemickym cistenim a nasledne rucnim cistenim ktere jsou  účinne, ale šetrných metod a prostředků, jsme schopni odstranit skvrny různého původu a tím výrazně zlepšit vzhled Vaší kabelky,nasledne nabarvit ,zrenovovat,vylestit  a nainpregnovat

CO ČISTÍME

PŘÍRODNÍ KŮŽE

Přírodní kůži (např. na kabelkách Louis Vuitton) je možné čistit a mírně barevně sjednotit. Bohužel není možné odstranit patinu (přirozené tmavnutí) ani skvrny od potu.      Doporucujeme donest tasku k posouzeni a my vam posoudime na kolik procent lze dane skrvrny vycistit a zrenovovat

ALCANTARA

Dále čistíme alcantaru, která bývá velmi často v interiéru kabelek Louis Vuitton. Z alcantary je možné odstranit bez problému make-up, propisku, žvýkačku a většinu běžných skvrn.

PLÁTNO

Čištění plátna, ať už v interiéru či exteriéru kabelek, je extrémně náročné. Plátno čistíme, v některých případech z něj dokážeme odstanit skvrny, nejproblematičtější je pak dosažení celkového oživení zašlé barvy – v pripade ze podsivka je zaspinena tak ze neni mozne vycistit lze profesionalne vymenit celou podsivku za novou

PVC PLÁTNO

Čištění plátna s PVC úpravou je často úspěšné, závisí to ale na rychlosti. Není dobré čekat, až se znečištění vpije do materiálu – pak už je neodstranitelné.

 

BROUŠENÁ KŮŽE

Kabelky z broušené kůže,cistime  velmi efektivne a i dobarveni  je z 99% uspesne

LAKOVANÁ KŮŽE

Lakovaná kůže bohužel často trpí color tranferem – v takovém případě přejme barvu z jiné věci a velmi rychle dojde k jejímu vpiti do laku. Toto znečištění je již nevyčistitelné.Vycistit lze pouze zaspinene kabelky na povrchu,Jak je spina pod lakem je cisteni z 90% neuspesne

CENÍK ČIŠTĚNÍ Kabelek nebo obuvi
Cena služby se odvíjí od míry znečištění kabelky a množství vynaložené práce a pohybuje se od 590,- do 990,- Kč.
(Pokud  by měla přesáhnout 990,-, je to se zákazníkem předem diskutováno). 
 

Dobarvovani    200,- az 400

Prebarvovani  cele obuvi nebo kabelky 490 az..dle velikosti a narocnosti kalkulovano .
KAM KABELKU PŘINÉST ČI ZASLAT ?

Doporucujeme donest a vse probrat osobne k nam na  Panska 8 Praha 1 ,Mozno je zaslat na nasi adresu postou nebo prepravni sluzbou kde kabelku prohlednem a zpet vam zaslem posouzeni a cenu v pripade ze se vsim budete souhlasit se pustime do cisteni nebo renovace  a nasledne vam kabelku poslat zpět přepravní službou GLS, cena dopravy je 100,- po celé ČR.

JAK DLOUHO ČIŠTĚNÍ KABELKY TRVÁ ?

Expresně si můžete nechat vyčistit kabelku do druhého dne, standardně pak čištění trvá 5 – 7 dní. 

Kabelky a pěněženky  a obuv

Chraňte své módní, luxusní a kvalitní kabelky před každodenním používáním a opotřebením. Kabelky a peněženky jsou vyrobeny z různých materiálů, ale všechny lze většinou bezpečně čistit. Doporučujeme Vám využít odborníky přes kůže. Seznam odborníků přes kůže Vám jistě doporučí Váš prodejce kabelek. Čistící přípravky používané odborníky přes kůži jsou navrženy tak, aby byly maximálně šetrné, jemné a přirozené při čištění kůží. Odborníci znají širokou škálu specializovaných postupů, které vám pomohou udržet Vaší koženou kabelku jako novou – od impregnace a doplnění přírodních olejů až po znovu nabarvení kůže.

Každodenní péče
• Dbejte na to, kde odkládáte svojí kabelku nebo peněženku. Podlaha Vašeho auta, kuchyňská linka a nákupní vozíky v obchodu s potravinami můžou být zašpiněné aniž si toho všimnete.
• Pokud potřebujete napsat krátkou poznámku, nepoužívejte tašku jako podložku na psaní, při psaní můžete přetáhnout papír nebo pero může ukápnout a nechat inkoustovou skvrnu na Vaší kabelce. Pokud budete tlačit na papír můžete zanechat i trvalé obrysy – čáry, a to zejména na světlé kůži.
• Ujistěte se, že make-up, pleťové vody, parfémy atd. jsou pevně uzavřené před uložením v kabelce. Používejte pro tato líčidla speciální taštičky nebo malé sáčky, aby jste měli jistotu před případným ušpiněním.
• Pokud máte několik kabelek, které chcete používat pravidelně, zvažte nákup vyjímatelného vaku. Usnadní Vám to nejen rychlý přesun všech Vašich věcí z jedné kabelky do druhé, ale také uchrání vnitřek tašky od drobků, zašpinění, úniku inkoustu a dalšího potenciální nebezpečí.
• Uložíte-li si kabelku do zásuvky, nebo na psací stůl v práci, ukládejte ji na měkký povrch tak, aby nedošlo k poškrábání spodní části ostrými hranami či třískami.
• Nenoste své oblíbené kabelky za špatného počasí, déšť nebo sníh může poškodit kůži nebo zanechat skvrny od vody. Pokud nemůžete jinak, chraňte ji alespoň pod deštníkem.
• Vyvarujte se své nejlepší kabelky nosit do míst s těžkým kouřem, jako jsou bary a kluby. Pach z kouře se bude držet a světlé a lehce barevné tašky se stanou omšelé během chvilky.
 
Čištění
• Kabelky čistěte alespoň jednou měsíčně, pokud je používáte častěji. 
• Nepoužívejte impregnaci nebo čistič na semišové kabelky – použijte raději speciální kartáč na semiš, který dostanete v prodejně s koženými oděvy, k jemnému odstranění většiny potenciálních nečistot.
• Bavlněné a látkové kabelky můžete vyčistit i doma. Podívejte se na naší poradnu Jak na to – odstranění skvrn. Nedávejte kabelky prát v pračce.
• Hadí kůže je odlišná od běžné kůže, nepokoušejte se ji čistit doma. Vezměte kabelku raději do čistírny oděvů.
• Pro odstranění zápachu, například z cigaret, nasypte do malé nádobky jedlou sůl a nechejte nádobku na dně v kabelce několik dní.
• Vezměte kabelky do čistírny oděvů na čištění alespoň jednou za sezónu, nebo častěji, pokud mají skvrny nebo jsou znečištěné.
 
Kovové přezky a zdobení
• Pokud zlato nebo stříbro na tašce začíná ztrácet svůj lesk, měl by měkký hadřík s přípravkem na leštění šperků stačit. 
• Pokud jsou doplňky měděné, použijte leštidlo na mosaz.
 
Starožitné kabelky
• Starožitné a luxusní kabelky jsou křehčí z důvodu věku, a můžou vyžadovat speciální čištění. Doporučujeme opět přinést raději ke specialistovi přes kůže nebo do čistírny oděvů.
 
Peněženky (s drahokamy)
• Pokud jsou kamínky, špinavé nebo ztrácejí jiskru, otřete je měkkým, vlhkým hadrem s trochou jaru. Pokud to nebude fungovat, zkuste čistič na sklo.
• K čištění podšívky, použijte čistý vlhký jemný zubní kartáček a jemný saponát. Čistěte jemnými krouživými pohyby.
 
Skladování
• Mnoho žen mění své kabelky během ročního období. Když je nepoužíváte, vyplňte kabelku bublinkovou fólií, která pomůže udržet její tvar. Snažte se vyhnout novinám a látkám, mohou přilákat moli a novinový papír s inkoustem může vytvořit skvrny na vnitřku kabelky, pokud ji necháte bez povšimnutí delší dobu.
• Nepoužívejte přezky a spony pro přichycení čehokoliv.
• Skladujte kabelky na chladném, suchém místě v prodyšném obalu chránícím před prachem. Neskladujte nikdy v plastových krabicích.