Cisteni kabelek a tasek

Úspěšnost čištění a renovace kabelek a obuvi  záleží na konkrétním typu kůže a také na míře znečištění.

1 Dulezita je prevence -dobre nainpregnovana kuze nevpusti spinu,vlkost atd  dovnitr materialu a tim velmi zvysi uspesnost cisteni . 2 Nikdy se nepokouset sami cistit- proc?? kuze jakokaliv lze cistit pouze povrchove ne jako latkove  obleceni  ktere se propiraji a tudis  v pripade spatneho cisteni zapustite danou spinu hloubeji do kuze a tim velmi snizite uspech cisteni
Fotky obuci a tasek pred a pocisteni naleznete na www.instagram.com/servispanska

CENÍK -Čištění,hloubkova vyziva,renovace  a impregnace

1.Mechanické čištění, 2. Bio čištění 3 ruční cisteni chem. prostredky 4.renovace barvy/nepletme s barvenim /5. hloubkova výživa kůže a materiálů 6.impregnace

Kabelky, tasky veskery material atd 1899,-

kabelky a tasky materila epra 999,-

penezenky,sportovni latkove batohy  799,- až 899,-

boty nízké 599,- až 799

kotníkové 699,- až 799

kozacky 799,-

Ugg   799,-

 

Barveni obuvi kabelek a penezenek opasku

v případě dobarvovani +od 499 do 1599

celkove prebarveni cele kabelky -kuze ,,,, od 1599 do 4999

Cenik platny  od 1.1.2023

info – veskere zbozi ktere se barvi se predem musi vycistit nasledne hloubkove vyzivit atd viz renovace – hladka kuze- z 99% jde hladka kuze nabarvit a z renovovat kdyz neni material mechanicky poskozeny- uporneni kazda kuze muze pri oderu se zahrivat a zapoustet natoz dobarvovana co celkove barvena nikdy nedoporucujeme kombinovat tmave kuze se svetlim oblecenim ale stejne ani svetle kabelky s tmavym oblecenim jelikoz se casto stava ze zakaznici donesou novou bilou kabelku do niz je zapustena barva z obleceni , brousena kuze – sice barvime ale nedoporucujeme jelikoz brousena kuze je otevrena kuze 

Přesnou cenu.. A informace co vse jde nejde vyčistit, atd vše při převzetí zboží kde vše prohlidnem..

ceny  jsou vzdy kalkulovane predem,dle casove narocnosti a zakaznik vzdy zna cenu predem nez se na zakazce zacne pracovat

KAM KABELKU PŘINÉST ČI ZASLAT ?  www.servispanska.cz/kuryr

Doporucujeme donest a vse probrat osobne k nam na  Panska 8 Praha 1 , nebo muzete vyuzit nove sluzby doprva/kuryr Praha a cela CR info zde 

JAK DLOUHO ČIŠTĚNÍ KABELKY TRVÁ ?

Expresně si můžete nechat vyčistit kabelku do druhého dnes Priplatkem 50%, standardně pak čištění trvá 5 – 10 dní vzdy zalezi na mnozstvi aktualne cistenycha renovovanych kabelek a obuvi.

 

CISTÍRNA LUXUSNÍCH KABELEK A OBUVI

Za více než 20 let práce s luxusním zbožím a zakazkovou vyrobou obuvi  jsme se naučili pracovat s různými materiály a získali zkušenosti s jejich čištěním. Proto nabízíme možnost nechat si vlastní kabelku vyčistit! Samotné čištění probíhá v několika fázích a úsilí a péče je věnována kabelce zevnitř i zvenčí. Použitím  Chemickym cistenim a nasledne rucnim cistenim ktere jsou  účinne, ale šetrných metod a prostředků, jsme schopni odstranit skvrny různého původu a tím výrazně zlepšit vzhled Vaší kabelky,nasledne nabarvit ,zrenovovat,vylestit  a nainpregnovat

CO ČISTÍME

PŘÍRODNÍ KŮŽE

Přírodní kůži (např. na kabelkách Louis Vuitton) je možné čistit a mírně barevně sjednotit. Bohužel není možné odstranit patinu (přirozené tmavnutí) ani skvrny od potu.      Doporucujeme donest tasku k posouzeni a my vam posoudime na kolik procent lze dane skrvrny vycistit a zrenovovat

ALCANTARA

Dále čistíme alcantaru, která bývá velmi často v interiéru kabelek Louis Vuitton. Z alcantary je možné odstranit bez problému make-up, propisku, žvýkačku a většinu běžných skvrn.

PLÁTNO

Čištění plátna, ať už v interiéru či exteriéru kabelek, je extrémně náročné. Plátno čistíme, v některých případech z něj dokážeme odstanit skvrny, nejproblematičtější je pak dosažení celkového oživení zašlé barvy – v pripade ze podsivka je zaspinena tak ze neni mozne vycistit lze profesionalne vymenit celou podsivku za novou.Platna v Louis Vuitton kablekach jsou velmi dobre a uspesne dobarvit specialni barvou

PVC PLÁTNO

Čištění plátna s PVC úpravou je často úspěšné, závisí to ale na rychlosti. Není dobré čekat, až se znečištění vpije do materiálu – pak už je neodstranitelné.

 

BROUŠENÁ KŮŽE

Kabelky z broušené kůže,cistime  velmi efektivne a i dobarveni  je z 99% uspesne vzdy zalezi na kvalitni a pravidelne impregnaci vice nez u klasicke kuze.Dulezita je nase rada prevence -impergenace a nepokouset se cistit jelikoz pak se sance na vycisteni velmi snizuji a o proti hladke kuzi brousena kuze velmi rychle nasakava jakekoliv mastne necistoty a barvy ktere jak se dostanou do skary-hloubky kuze jiz nelze vycist

LAKOVANÁ KŮŽE

Lakovaná kůže bohužel často trpí color tranferem – v takovém případě přejme barvu z jiné věci a velmi rychle dojde k jejímu vpiti do laku. Toto znečištění je již nevyčistitelné.Vycistit lze pouze zaspinene kabelky na povrchu,a proto je zde dulezite pozivat kvalitni pripravky na impregnaci a vyzivu ktere muzete u nas zakoupit.Jak je spina pod lakem je cisteni z 90% neuspesne.

Kabelky a pěněženky  a obuv

Chraňte své módní, luxusní a kvalitní kabelky před každodenním používáním a opotřebením. Kabelky a peněženky jsou vyrobeny z různých materiálů, ale všechny lze většinou bezpečně čistit. Doporučujeme Vám využít odborníky přes kůže. Seznam odborníků přes kůže Vám jistě doporučí Váš prodejce kabelek. Čistící přípravky používané odborníky přes kůži jsou navrženy tak, aby byly maximálně šetrné, jemné a přirozené při čištění kůží. Odborníci znají širokou škálu specializovaných postupů, které vám pomohou udržet Vaší koženou kabelku jako novou – od impregnace a doplnění přírodních olejů až po znovu nabarvení kůže.

Každodenní péče
• Dbejte na to, kde odkládáte svojí kabelku nebo peněženku. Podlaha Vašeho auta, kuchyňská linka a nákupní vozíky v obchodu s potravinami můžou být zašpiněné aniž si toho všimnete.
• Pokud potřebujete napsat krátkou poznámku, nepoužívejte tašku jako podložku na psaní, při psaní můžete přetáhnout papír nebo pero může ukápnout a nechat inkoustovou skvrnu na Vaší kabelce. Pokud budete tlačit na papír můžete zanechat i trvalé obrysy – čáry, a to zejména na světlé kůži.
• Ujistěte se, že make-up, pleťové vody, parfémy atd. jsou pevně uzavřené před uložením v kabelce. Používejte pro tato líčidla speciální taštičky nebo malé sáčky, aby jste měli jistotu před případným ušpiněním.
• Pokud máte několik kabelek, které chcete používat pravidelně, zvažte nákup vyjímatelného vaku. Usnadní Vám to nejen rychlý přesun všech Vašich věcí z jedné kabelky do druhé, ale také uchrání vnitřek tašky od drobků, zašpinění, úniku inkoustu a dalšího potenciální nebezpečí.
• Uložíte-li si kabelku do zásuvky, nebo na psací stůl v práci, ukládejte ji na měkký povrch tak, aby nedošlo k poškrábání spodní části ostrými hranami či třískami.
• Nenoste své oblíbené kabelky za špatného počasí, déšť nebo sníh může poškodit kůži nebo zanechat skvrny od vody. Pokud nemůžete jinak, chraňte ji alespoň pod deštníkem.
• Vyvarujte se své nejlepší kabelky nosit do míst s těžkým kouřem, jako jsou bary a kluby. Pach z kouře se bude držet a světlé a lehce barevné tašky se stanou omšelé během chvilky.
 
Čištění
• Kabelky čistěte alespoň jednou měsíčně, pokud je používáte častěji. 
• Nepoužívejte impregnaci nebo čistič na semišové kabelky – použijte raději speciální kartáč na semiš, který dostanete v prodejně s koženými oděvy, k jemnému odstranění většiny potenciálních nečistot.
• Bavlněné a látkové kabelky můžete vyčistit i doma. Podívejte se na naší poradnu Jak na to – odstranění skvrn. Nedávejte kabelky prát v pračce.
• Hadí kůže je odlišná od běžné kůže, nepokoušejte se ji čistit doma. Vezměte kabelku raději do čistírny oděvů.
• Pro odstranění zápachu, například z cigaret, nasypte do malé nádobky jedlou sůl a nechejte nádobku na dně v kabelce několik dní.
• Vezměte kabelky do čistírny oděvů na čištění alespoň jednou za sezónu, nebo častěji, pokud mají skvrny nebo jsou znečištěné.
 
Kovové přezky a zdobení
• Pokud zlato nebo stříbro na tašce začíná ztrácet svůj lesk, měl by měkký hadřík s přípravkem na leštění šperků stačit. 
• Pokud jsou doplňky měděné, použijte leštidlo na mosaz.
 
Starožitné kabelky
• Starožitné a luxusní kabelky jsou křehčí z důvodu věku, a můžou vyžadovat speciální čištění. Doporučujeme opět přinést raději ke specialistovi přes kůže nebo do čistírny oděvů.
 
Peněženky (s drahokamy)
• Pokud jsou kamínky, špinavé nebo ztrácejí jiskru, otřete je měkkým, vlhkým hadrem s trochou jaru. Pokud to nebude fungovat, zkuste čistič na sklo.
• K čištění podšívky, použijte čistý vlhký jemný zubní kartáček a jemný saponát. Čistěte jemnými krouživými pohyby.
 
Skladování
• Mnoho žen mění své kabelky během ročního období. Když je nepoužíváte, vyplňte kabelku bublinkovou fólií, která pomůže udržet její tvar. Snažte se vyhnout novinám a látkám, mohou přilákat moli a novinový papír s inkoustem může vytvořit skvrny na vnitřku kabelky, pokud ji necháte bez povšimnutí delší dobu.
• Nepoužívejte přezky a spony pro přichycení čehokoliv.
• Skladujte kabelky na chladném, suchém místě v prodyšném obalu chránícím před prachem. Neskladujte nikdy v plastových krabicích.